Hubnou muži rychleji?

Muži mají v životě velké množství výhod. Jedna z největších je určitě ta, že nemají možnost na svět přívést nového člověka. Vyvarují se tak bolestem, které mohou přetrvávat a takzvaně si své tělo nezničí. Nejen díky tomu mohou ženy tvrdit, že muži jsou mnohem citlivější a pomyslný práh bolesti mají posunutý jinak než ženy.

Z ženského pohledu mají muži život mnohem jednodušší. Například si jistá část z nich nedělá hlavu s tím, jak vypadá. Neřeší každý tukový polštářek na svém těle a už vůbec ne ručičku osobní váhy, která ráno a večer ukazuje jiné hodnoty. Má to i své opodstatnění. Muži mají jinou stavbu těla a díky tomu i menší množství tuku v těle a tím se jim i snáze hubne. Že je to nespravedlivé? Možná ano, možná ne.

Není to jen o množství tuku v těle, ale také o tom, jak o hubnutí muži přemýšlejí. Jejich „mindset“ je oproti tomu ženskému jiný. Nepřemýšlejí o tom, že mají chuť na sladké, že by neměli tolik slaných pochutin na večer a tak dále. Pokud se rozhodnou, že zhubnou, jdou do toho po hlavě a nemají problém s nastaveným jídelníčkem. Pokud jsou alespoň trochu sportovně založení, nedělá jim problém zajít do posilovny, i když vědí, že mají kila na víc. Zdá se tedy, že v tomto ohledu mají vystaráno.

Abychom ale ženy nenechali zahálet, je moc dobře známo, že padne-li na muže nemoc, v tomto případě jsou hrdinky ženy. Říká se, že i obyčejná rýma dokáže z hrdiny rázem udělat chudáka, který nezvládá každodenní činnosti. Jak už asi tušíte, je to hlavně způsobeno tím, že jejich tělo zkrátka funguje jinak než to ženské a i jinak se tedy dokáže bránit různým nemocem.

Čtěte také:   Zkoušeli jste půst?

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *