Krabičková dieta

Dřív než člověk začne s dietou, musí zvážit všechna pro i proti, neboť diety jsou pro mnohé z vás velmi nebezpečné. Zvlášť když dietám nerozumíte a snažíte se je doma sestavit sami. Diety samozřejmě mohou být účinné, nicméně po skončení diety musíte najet na zdravý jídelníček, který udrží vaši postavu stále tak, jak si přejete. Proto to diety podle vašich představ mnohdy nekončí.

Krabičková dieta může být snadný únik pro lidi, kteří věčně nestíhají a snaží se být fit. Ve větších městech si dokonce můžete navolit, jestli chcete detoxikační, bezmasou, proteinovou či jinou dietu. Samozřejmě musíte počítat s tím, že ceny těchto služeb jsou občas vyšší, než by se dalo čekat. Nejlevnější krabičková dieta se pohybuje okolo 250 korun za den, takže ve finále vám naskočí nemilá částka. Dalším mínusem může také být, že vám do krabičky zahrnout zrovna to, na co nemáte chuť, nebo to, co nemáte rádi, a tak krabička skončí u vašeho kolegy.

Ovšem jak jsme předesílali, dnešní pohodlná doba uvaří za vás, vy si nemusíte dělat starosti s nákupem a jídelníček mají na starost odborníci. Další možnost je, že si necháte sestavit jídelníček a uvaříte si do krabiček doma, uvidíte, na kolik vás jedna porce vyjde a kolik věcí za den sníte. Rovněž se naučíte nové recepty a do svého jídelníčku zařadíte nové potraviny.

Čtěte také:   Potraviny podporující hubnutí

I krabičky povolují mlsání ve formě oříšků, semínek a sušeného ovoce, stačí se jen řídit předepsanými recepty a hodnotami. Stále ale platí zlaté pravidlo sportování a vyvážené stravy, v tomto případě si jídlo občas do krabičky dát musíte a dieta to stejně není.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *