Omládněte s estetickou medicínou

PR | Lidstvo se začalo věnovat snahám o úpravu svého zevnějšku již poměrně záhy. Mládí, krása, to jsou již po tisíce let mety, kterých se snaží dosáhnout. Elixír mládí je objevem, za nějž by mnozí dali všechno bohatství světa. Našla ho konečně současná medicína?

 Počátky estetické medicíny

 Medicína jako taková je velmi starým oborem, na svět přišel téměř zároveň s tím, jak se objevili první lidé. A nedlouho poté si člověk všiml, že mimo zdraví si může vlastním přičiněním zkusit vrátit také krásu. Základy estetické medicíny byly položeny.

Nejprve přišel v tomto směru na řadu nos. Jde o tu část tváře, která poutá pozornost na první pohled. Slavný astronom Tycho de Brahe nosil protézu, neboť o část svého čichového orgánu přišel v souboji. Dlouho se tradovalo, že byla stříbrná, zlatá či snad měděná. Až nedávno vědci přišli na to, že ve skutečnosti náhrada byla mosazná.

Dnes už naštěstí máme k dispozici poněkud jiné metody. Využít je však můžete také a svěřit se do rukou lékařů. Jeden zákrok může vyřešit klidně i celoživotní komplex, který se negativně podepisuje na vašem sebevědomí.

 Proč některý ze zákroků využít?

 Výhody estetické medicíny jsou nasnadě. Omládnete, zbavíte se svých nedostatků a to citelně k lepšímu ovlivní také vaši psychiku. Větší sebedůvěra, to znamená lepší život, po všech stránkách, v zaměstnání i v partnerských vztazích.

Čtěte také:   Jak zpracovat mrkev

Dnes již máme k dispozici celou řadu metod. Rozhodně se nemusíte obávat náročných operačních výkonů, které jsou komplikované, bolí, dlouho se hojí a zcela vás po určitou dobu vyřadí z běžného života. Jednou z takových možností je například radiofrekvenční lifting. Ten nám umožňuje účinně zpevnit a opět vypnout povislé kontury pokožky, přitom však na rozdíl od konvenčního chirurgického liftingu nenarušuje integritu kůže.

Proč se obrátit na centrum estetické medicíny Altos?

Klinika estetické medicíny je především taková, jací jsou lidé v ní. Lidský faktor je zkrátka tím nejzásadnějším. Proto se u nás setkáte výlučně s kvalifikovanými lékaři. V týmu Altos jsou začleněni výlučně atestovaní chirurgové. Jen tak je zaručená plná odborná průprava lékaře, neatestovaný lékař nemůže disponovat adekvátními zkušenostmi z oboru.

Neméně podstatné je rovněž vybavení, se kterým personál pracuje. V našem případě jsou to moderní lasery DEKA, současná jednička na trhu. Důraz klademe na prostředí celkově, to abyste se cítili příjemně a zákrok pro vás byl co nejméně spojen se strachem či nervozitou. Přesto se takové pocity objevují a pomoci by vám měl i váš lékař, který se k vám bude chovat s dostatečnou dávkou empatie. Lékař je rádcem, který naslouchá a vysvětluje a zmíní i negativa každého řešení. Konečné rozhodnutí je však vždy na pacientovi, který by po rozhovoru s lékařem měl mít dostatek informací k tomu, aby svou volbu dokázal učinit zodpovědně.

Čtěte také:   Grilujeme podruhé!

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *