Přírodní tipy pro krásu

O svůj vzhled pečovaly ženy již ve starém Egyptě a dnes tomu není jinak. Na internetu jsou různé tutoriály, jak se správně nalíčit, v knihkupectví najdeme spoustu knih o kosmetice a především marketing přichází stále s něčím novým, aby zejména ženy kupovaly kosmetické přípravky kvůli péči o zevnějšek. Některé z žen jsou schopny utratit horentní sumy za různé značky, ale asi je to podobné, jako muži a auta.

Asi nejznámějším a nejdostupnějším trikem je salátová okurka. Jsou-li vaše oči unavené, ukrojte si dva plátky a přiložte je na oči a nechce působit, chcete-li hydratovat celou pleť, použijte na tvář pouze slupku. K dalšímu zlepšovači budete potřebovat pouze citron a to tehdy, pokud trpíte na hrubou kůži (např. na loktech, kolenech), vždy po koupeli potírejte kůži citronem. Jak na pružnou pokožku v oblasti stehen a zadečku? Namelte si kávová zrnka a zalijte horkou vodou, tuto směs naneste na požadovaná místa, omotejte potravinářskou fólií a nechte zhruba 20 minut působit. Pro krásnou pleť zase rozmačkejte avokádovou dužinu spolu s jednou lžičkou medu, naneste na vyčištěnou pleť a nechte působit 15-20 minut. Pleť bude vláčná a jemná.

Trpíte na časté maštění vlasů? Spařte hrst čerstvých mátových lístků a chvíli nechce louhovat a po vychladnutí si nálevem propláchněte vlasy. Chcete si zkusit vybělit zuby i doma? K dispozici máme hned několik tipů. Slupku od banánu nevyhazujte, vnitřní stranou si zuby vyleštěte. Stejně tak zuby bělí i kurkuma. Na domácí směs budete potřebovat čtyři lžíce sody, půl lžičku sušeného závoru, několik kapek mátového oleje a lžičku mořské soli, tuto směs používejte dvakrát do týdne.

Čtěte také:   Ženy a posilovna, aneb proč to zkusit
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Digg this
Digg
Email this to someone
email
Sdílejte prosím!

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *