Tip na čtení – Body Book od Cameron Diaz

Mezi další trendy patří, že i celebrity píší své knihy. Právě takovou napsala i Cameron Diaz, která nese název BODY BOOK. Tato slavná herečka se opírá o své znalosti, které získala od výživových poradců, aby stále zvládala být fit a cítit se dobře v jejím časově vytíženém povolání.

Stěžejní téma této knihy je, že všechno jde bez větších komplikací, na co dodržovat nesmyslné diety bez toho, abychom začali u sebe? Není to kniha, která by předepisovala, co a kdy jíst, jedná se spíš o to, že Cameron se snaží Vás navést jak úplně změnit svůj životní styl k lepšímu a žít šťastný život.

Mnozí si myslí, že Cameron Diaz pro svou vysněnou postavu nemusela nic dělat, jenomže tak to samozřejmě není. Sama si vyzkoušela, jak je strava provázaná s duševní pohodou.

V úvodu se Cameron věnuje výživě, proč nepotlačovat hlad a dbát na své přirozené instinkty. Máme-li hlad, najíme se, ale nic nepřeháníme. Stejně tak si spousta žen neuvědomuje, že k tomu cítit se dobře patří pravidelný pohyb, a jen na vás, jestli dáváte přednost fittnes centru před čerstvým vzduchem či cvičením doma. Důležité je to, že pohyb budete mít pravidelně. Na to volně navazuje druhá kapitola, jež je zaměřená na samotný pohyb. Ve třetí kapitole se Cameron zabývá psychikou, nevšimli jste si, že když si zacvičíte, poté se cítíte lépe? Zkrátka a dobře řečeno, všechno souvisí ze vším a naše tělo funguje na určitých principech, které když znáte, máte vyhráno.

Čtěte také:   Závislost na cvičení

Cameron podává celkový přehled o tom, jak být krásná a šťastná, což v jejím případě platí. Klidně to tak může být i u vás, jde jen o to vědět, jak na to a nezůstat jen u teorie, ale to už víme. Třeba vám pomůže právě její kniha Body Book.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *