Snažíte se zhubnout?

Snažíte se zhubnout, ale pořád to nejde? Je docela možné to, že něco děláte špatně. Ať už jíte málo, nebo naopak hodně, či máte málo pohybu a příliš mnoho stresu. Každý faktor, který vás přímo i nepřímo ovlivňuje je totiž rozhodující. Jak své tělo i myšlenky nastavit, aby vše fungovalo tak, jak má?

Začněte u sebe

Být odhodlaný nestačí, je tedy lepší být naprosto přesvědčen o tom, že chcete změnit nejen svou postavu, ale také své dosavadní myšlení. Toto bývá často naprosto zlomový bod, se kterým mívá hodně lidí problém.

Pohyb potřebujete

Pokud jste se se doposud nehýbali a domníváte-li se, že bez pohybu pro své tělo i tak uděláte maximum, tak to není pravda. Boj za vysněné tělo není jen tak, přestože ideál má stanovený každý jinak. Začněte pomalu, ale nebojte se si zátěž přidávat. Hlavně to zprvu nepřežeňte, abyste si nezpůsobili úraz, který by vás mohl doprovázet delší dobu a proces hubnutí by opět pozastavil. Protože když se už konečně odhodláte a něco vás zastaví, není to dobré ani pro tělo, ani pro stav vašeho myšlení, které bude tímto léčebným procesem narušeno.

Jídelníček, který nefunguje

Našli jste si speciální dietu na internetu a uznali jste, že je jako stvořená pro vás? Musíme vás bohužel zklamat, tato dieta s největší pravděpodobností nebude fungovat. To, že něco fungovalo na druhých, automaticky neznamená, že bude fungovat i na vás. Přikláníme se k tomu, abyste zahájili přeměnu jídelníčku co nejdříve a zapracovali do své stravy více zdravých potravin a jídelníček si tak uvedli do stavu, kdy nebudete muset řešit, jestli si dát něco navíc, anebo počkat do druhého dne. Diety jsou velmi ošemetné, proto je lepší k nim přistupovat s opatrností, protože ne všechny jsou sestaveny tak, aby vám pokryly dostatečné množství minerálů, stopových prvků a vitamínů.

Čtěte také:   Není tuk jako tuk

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *