Choďte štěstí naproti!

Připraveným štěstí přeje. Připadáte si občas, že na vás štěstí zapomíná a že se vám smůla ustavičně lepí na paty? Ono je třeba štěstí trochu podpořit, aby se i na vás usmálo. Proč být ustavičně zamračení a negativní? Takhle to přece nejde, udělejte první krok ke štěstí a lepšímu životu, a náhoda už nebude náhodou, ale jednoduše vyplyne z dané situace!

Smějte se

Zdánlivá malichernost ve vašem chování dokáže změnit spoustu věcí. Pamatujete si, kdy jste naposledy udělali něco pro dobrou věc, nebo alespoň učinili něco, čím byste podpořili vaše zájmy? Že ne? Změňte to. Vnímejte více své okolí a také sami sebe, užívejte si volných chvil, radujte se z maličkostí, které bez výhrady dokáží změnit celek.

Povinnosti neodkládejte

Co můžete udělat dnes, odložte na pozítří a máte dva dny volna. Tímto mottem se určitě neřiďte a plňte své povinnosti včas, získáte totiž jasný přehled o tom, co jste kdy dokončili a ušetříte si starosti s případnými následky na nedodržení data. Pro spoustu z vás to bude jistě nelehký úkol, ale pokud se nepřinutíte dělat věci jinak, štěstí vám bude stále unikat.

S povinnostmi souvisí také plnění jiných úkonů, které za den musíte zvládnout. Děláte je s odporem, nebo k nim přistupujete spíše kladněji? Protože už i s tímto myšlením sami sebe ovlivňujete, je třeba pozměnit celkovým přístup a hlavně nadhled na věc.

Čtěte také:   Hubnutí začíná v hlavě!

Štěstí samotné nebývá vždy náhoda, mnohdy je to souhra událostí v jeden určitý okamžik, a vy se tak domníváte, že to bylo štěstí. A pokud patříte mezi takzvané smolaře, nezoufejte, i na vás se shoda náhod jednou dostane, ale opět záleží pouze na vás, zdali náhodě trochu pomůžete.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *