Jak získat ploché bříško za sedm dní?

Trápí vás nadbytek tukových buněk kolem břicha a boků? Získejte ploché břicho dodržováním jednoduchých pravidel, a to již za sedm dní.

Pět kroků k plochému břichu

1. Pijte dostatečné množství vody

Zařaďte do svého pitného režimu neperlivé vody a bylinné čaje. Nebudete po nich nadmuti a navíc rozhýbete svůj metabolismus a trávicí systém. Denně vypijte minimálně dva litry tekutin.

2. Omezte solení

Zcela vynechejte potraviny s vysokým obsahem soli. Sůl zadržuje v těle přebytečnou vodu a způsobuje nadýmání.

3. Žádné perlivé nápoje

Perlivé nápoje, stejně jako sůl, rozladí vaše trávení a způsobí nadýmání.

4. Omezte mléčné výrobky

Mléčné výrobky mohou způsobovat nadýmání a trávicí problémy.

5. Vynechte zcela cukry

Cukry ve střevech způsobují kvašení, nadýmání a plynatost.

Pijte zeleninové a ovocné šťávy

Zeleninové a ovocné šťávy nejen že pročistí váš organismus, ale dodají mu potřebné množství vitamínů a minerálů.

Brusinkový nápoj

Brusinky působí močopudně, pročišťují organismus a zbavují tělo přebytečných tekutin. Smíchejte jeden šálek neperlivé vody se čtvrtinou šálku neslazené brusinkové šťávy a jednou lžičkou citronové šťávy. Nápoj můžete popíjet teplý i studený.

Jablečný nápoj

Jablečný ocet optimalizuje funkci střev a podporuje růst zdraví prospěšných bakterií v trávicím ústrojí. Jedna lžička denně vás zbaví problémů s nadýmáním. Namočte na 30 minut jednu lžičku Chia semínek, poté k nim přidejte dva šálky neperlivé vody, třetinu šálku jablečného octa a jednu lžičku medu. Rozmixujte na hladký nápoj.

Čtěte také:   Jak sportovat s obezitou?
Kokosovo-špenátový nápoj

Tento nápoj je plný draslíku, který eliminuje účinky soli v organismu. V mixéru rozmixujte dvě hrsti čerstvého špenátu, jeden banán, jeden šálek pokrájené salátové okurky, půl šálku pokrájeného ananasu, jeden šálek kokosového mléka a čtvrtinu šálku čerstvé pomerančové šťávy. Nechte vychladit.

Ananasový nápoj

Ananas obsahuje bromelin, který vás zbaví nadmutého břicha. V mixéru smíchejte jeden oloupaný pomeranč, třetinu šálku kokosového mléka, jeden banán a jeden šálek pokrájeného čerstvého ananasu. Nechte vychladit.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *