Jak zpevnit bříško?

Při redukční dietě mohou nastat různé změny. Jedna z nich je samozřejmě úbytek tělesné hmotnosti. Nicméně na některých partiích může tuku zůstat více, než bychom si přáli. Tato problematika se týká zejména žen, neboť máme na mysli tuk v oblasti břicha, tam se ho totiž zbavuje nejhůř. Žádná jiná oblast ženského těla není tak skloňovaná jako břicho, pohyboví experti mají denně ve svých tělocvičnách mnoho dam, které usilují o zlepšení svého zevnějšku.

V prvé řadě musíme říci, že pokud jste zhubli, i to je obrovský krok dopředu. Velké množství žen dále hubne na úkor bříška, místo toho, aby se těšilo z výsledku. Naskýtá se otázka – je třeba vůbec břicho hubnout, nebo raději zpevnit? Ono v určitém procentu stačí cvičit správně dané cviky a břicho bude rázem pevnější a krásnější. A my si myslíme, že to je ta cesta za spokojenějším a novým já. Také nesmíte zapomenout na vyvážený jídelníček a pohyb mimo posilovací aktivity.

Pro ploché bříško můžete zkusit i tzv. sacharidové vlny, kdy potřebujete do těla dostat přesné množství sacharidů, jež vám určí váš výživový poradce. Zpočátku se vám bude zdát, že pořád jíte a máte vlčí hlad, nicméně po pár dnech si zvyknete. Důležitý je pitný režim. Ale stále nezapomínejte na to, že je to dieta a i ta nese svá rizika.

Čtěte také:   Jak vám nízké teploty mohou poničit pokožku?

Na pevné břicho se doporučuje nespočet cviků, mezi ty nejznámější patří například „deska“ – celé tělo je ve vzduchu a vy se opíráte pouze lokty a snažíte se vydržet co nejdéle. Dalším je zvedání pánve směrem nahoru, přičemž ruce máte u těla. Také běhání neskutečně zpevňuje břicho, ale nejen to, zpevní celou postavu.

Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *